Preskočiť na obsah
Stanislav Červeňák

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Stanislav Červeňák

Služby poskytované v lesníctve

Obec
Nemcovce
Od roku
2009
IČO
37 936 603

Stanislav Červeňák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
086 12 Nemcovce
Na trhu od
15. decembra 2009
IČO
37 936 603
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Podnikanie v číslach

16
rokov na trhu
2009
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Stanislav Červeňák

Stanislav Červeňák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nemcovce. Podniká od 15. decembra 2009.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Základné údaje

Obchodné meno
Stanislav Červeňák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
37 936 603
Dátum vzniku
15. decembra 2009
Miesto podnikania
086 12 Nemcovce
Živnostenský register
Okresný úrad Bardejov, vložka č. 760-14820
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 02.40)
Služby poskytované v lesníctve

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Stanislav Červeňák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Stanislav Červeňák?

Miesto podnikania je v obci 086 12 Nemcovce.

Čím sa Stanislav Červeňák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby poskytované v lesníctve“ (02.40). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve.

Aké je IČO – Stanislav Červeňák?

IČO je 37 936 603.

Odkedy podniká Stanislav Červeňák?

Podnikanie začalo 15. decembra 2009. Na trhu pôsobí 16 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Stanislav Červeňák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese stanislav-cervenak-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.